Zaloguj

Użytkownik:

Hasło:

Zapamiętaj

Uczyć się z...

Napisane przez xqSpx
Muszę się uczyć, i znasić ich dzień w dzień! To są takie dzieci neo, szczęścia, takie dzieci śmieci! Czasami przez nich mam ochotę popełnić samobujstwo. Skoczyć z dachu szkoły, zastrzelić się, cokolwiek, byle się tylko w końcu od tych debili uwolnić!!!!!!!!
Dziewczyny w mojej klasie, to jakieś debilki! Odbija im głupawka, na lekcji śmieją się z niczego, rozmawiają w najlepsze i jak tylko cię nie ma, to obgadują cię za plecami. Obojętnie czy jesteś z ich paczki czy też nie! Najgorzej jednak jest, gdy zjedzą, dajmy na to takie żelki HelloŻello, czy jak to tam się zwie. w tedy stężenie glukozy wich krwi tak gwałtonie wzrasta, że te śmiechy chichy przeradzają się w jakieś szalone tance na korytarzu. Gonienie się, czasem to nawet na sciany się żucają. Udają w tedy płaskożeźby. Tak się przynajmniej tłumaczą!
No to teraz chłopacy. Poło z nich to nałogowi palacze. Nie żebym coś miała do palenia. Sama od czasu do czasu sobie zajaram, ale to ma być tylko alternatywne określenie. Na lekcjach, masakra. Prubują kręcić zwałę, ale jak taki jeden się odezwie, to to jest tak żałosne, że nawet nie wiem, dlaczego ci ludzie się śmieją. Takie prymitywy! Żyli w epoce paleolitu. Wszystko ich śmieszy i do tego spuźniają się na lekcję wykłucając się z nauczycielem. Droczą się z nim. Nie ma dnia, żeby któryś z tego grona, nie dostał uwagi! Najgorszy jest angielski (jak dobrze, że przenoszą mnie do innej grupe, ale bardzo jest mi żal pani Marty!), jak pani się tylko odwróci,ci już tańczą jakieś niewiadomo co. Taniec połamanieć. Obrażają nauczycielkę na foróm. Rzucają się piórnikami, kartkami, kruszą kredę i się nią żucają. Ostatnio nawet rozpowiadali wszystkim, że pani brała każdy znany narkotyk! Kobieta powiedziała to tylko z ironią a oni od razu dosłownie! Niedługo cała moja klasa z angielskiego będzie miała przeprowadzoną rozmowę z policją za dyskryminowanie i obrazę personelu! Ja nikogo nie przezywam, ale po prostu będą mnie też przesłuchiwać, żeby dowiedzieć się kto kłamie, a kto nie.
Wyobraźcie sobie, że ja z tymi debilami mam jeszcze wytrzymać 2,5 roku! A cudem wytrzymuję już 7 rok! Na nieszczęście moja szkoła to zespół szkół i ma podstawówkę razem z gimnazjum. JEstem w pierwszej klasie i już zatarg z policją, a co będzie w tzreciej?! Będę ich odwiedzać za kradkami?!
Moja alternatywa jest taka:
-albo przenieść się do innej klasy ("b" lub "c")
-albo iść do drógiegi gimnazjum w moim mieście
I wiecie co wybieram?
Niestety nie pozostaje mi wybór i muszę zostać w tej pojebanej klasie! Zajebie się siekierą, albo czymkolwiek innym byle ich tylko już więcej nie widzieć, lub przemęczę się z nimi jeszcze te 2,5 roku a później będę udawać, że ich nie znam. A właściwie, cały czas tak robię.
Idę do takiego liceum, do jakiego oni nogdy w życiu nie pujdą! Do PLASTYKA lub na GASTRONOMIĘ.
Mażę o zakończeniu nauki w tej szkole i o zapomnieniu o tym, że mam tak zjebaną klasę.

Proszę, pomódlcie się do swoich bogów o siły dla mnie! Jestem Ateistką, więc proszę o to was.
       Głosów : 15 + głosuj Kategoria : Inne
Napisany przez Sebek2Malina 2602 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Też mam kilku takich w swojej szkole. Najlepiej wyłączyć się wgl z nimi nie zadawać nie słuchać co mówią nie widzieć co robią. Chociaż na przerwie można uciec do młodszych klas często oni są mądrzejsi o 200% niż nasi rówieśnicy

Napisany przez krystal 2600 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Nie przejmuj sie tym.Wmawiaj sobie poprostu,ze to inni ludzie,czesc twojego zycia z ADHD,a ty wrozniaj sie madra glowo i poszanowaniem.W kazdej klasie jest madra osoba ktora ma przed soba swietlana przyszlosc,masz szanse nia byc.Wiec nie zwracaj uwagi na innych i rob to co do ciebie nalezy.


Popularne Wiadomości


prev next

Top Narzekający

beeILoveYouchmura2marnotapogodynkabigosFineFernzyEtalier
dołącz do nas na twiterze