Zaloguj

Użytkownik:

Hasło:

Zapamiętaj

Smutek

Napisane przez mrok22
Mam problem podoba mi się taka jedna dziewczyna.Wszyscy w klasie mówią że się jej podobam,ale jak koło mnie przechodzi to mówi fuuuu itp.Nie wiem co mam robić.Męczę się z tym od roku.Już kilka pisałem wpisów o tym że mi się podoba i odpowiadali że powinienem walić prosto z mostu że mi się podoba ale nie potrafię,po prostu nie umiem.U nas w klasie miłość to wstyd tak inni uważają.Ja myślę że są nie dojrzali,choć bardzo ich lubię a oni mnie.Jestem najpopularniejszy w szkole.Zapomniałem dodać że mam 11 lat.Proszę o szybkie i przemyślane komentarze.
       Głosów : 26 + głosuj Kategoria : Uczucia
Napisany przez kicia987 2706 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Porozmawiaj z nią na osobności, albo spróbuj zaprzyjaźnić się z jej najleprzą kumpelą, może ona powie ci co dalej.Nie możesz wstydzić się swoich uczuć! Miłość jest najważniejsza! :P powodzonka :P

Napisany przez PanPorada 2676 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
popieram w zupełności poprzedni post, dasz radę. miłości nie można się 'wstydzić' jeśli naprawdę coś do niej czujesz to zbierz się na odwagę i powiedz jej to. myślę że będzie okey. Ale jak mówisz że mówi do ciebie 'FUU' to może oznaczać że, albo boryka się z tobą albo poprostu jeszcze nie dorosla wystarczająco do pojęcia 'miłość' itp. Ale życzę ci powodzenia.


Popularne Wiadomości


prev next

Top Narzekający

beeILoveYouchmura2marnotapogodynkabigosFineFernzyEtalier
dołącz do nas na twiterze