Zaloguj

Użytkownik:

Hasło:

Zapamiętaj

nie ogarniam .

Napisane przez Smutnaaa
hej..

nie mam co robić z moim życiem i postanowiłam się tu wyżalić . niedawno miałam złe dni z ukochanym . kłóciliśmy się i wql.. kiedy chciałam to naprawić on powiedział , że ma inną . nie chciałam go znać , myśleć o nim , kochać..
niestety , mam cały czas pod górkę i wspominam , kiedy było między mną i nim dobrze , kiedy mu wybaczałam , kiedy się godziliśmy .
napisałam mu , że nie chcę go znać , że dla niego umarłam.. on przez dwa dni pisał , jednak mu nie odpisywałam . Dziś napisał , że nie potrafi o mnie zapomnieć .
mam ochotę wygarnąć mu wszystko co we mnie siedzi , powiedzieć jak się czuję , ale .. no właśnie - ale .. ale nie chcę tego robić . zachowywałam się tak wystarczająco długo .
a najgorsze jest to , że był pierwszą osobą , której mówiłam wszystko . mimo , iż mam przyjaciół nie umiałam im zaufać tak bezgranicznie jak jemu .
po prostu.. nie wiem co mam zrobić . teoretycznie wciąż go kocham , praktycznie nie chcę go znać .
a.. no i dzięki niemu miałam kilka prób samobójczych , zaczęłam pić i palić ..
chociaż cały mój świat legł w gruzach , może to dobrze ? może tak powinno być.. może nauczę się wreszcie czegoś..

już sama nie wiem co robić.. brak słów..

doradźcie coś.. ;(
jak ten.. ktoś chce popisać , czy coś , to niech napisze niżej ..
       Głosów : 3 + głosuj Kategoria : Uczucia
Napisany przez Ksyniu 2704 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Wiesz ... Skoro twój chłopak zostawił cię raz i ty mu wybaczyłaś to myśli , że zawsze będzie tak mógł robić.. Niestety pokaż mu , że nie tędy droga.. Wygarnij mu wszystkie błędy i wgl by do niego dotarło.. Jeżeli on wciągną cie w to bagno to po co się głębiej zanurzać?? Palisz pijesz a masz zapewne naście lat .. Alkoholem sprawy nie załatwisz.. Wiesz widzę , że jesteś uczuciową osobą i łatwo cię zranić , ale pokaż mu ,że on też musi cierpieć... Nie wracaj do niego.. ułóż życie takie jakie ty chciałabyś mieć i przeżyć a nie takie jak on chce, że pobawi się z tobą i pójdzie z inną na lewo... Szczerze powinnaś wyluzować.. odpuść nie jest tego wart choć wiem , że na początku jest ciężko.. Ale wybieraj albo szczęście i bycie singlem jak narezie , albo mieć chłopaka , który ciągle będzie wiedział , że do niego wrócisz i nic mu nawet nie powiesz... Wybór należy do Ciebie.


Popularne Wiadomości


prev next

Top Narzekający

beeILoveYouchmura2marnotapogodynkabigosFineFernzyEtalier
dołącz do nas na twiterze