Zaloguj

Użytkownik:

Hasło:

Zapamiętaj
Mam dziwny problem... W sobote jadę na obóz. Na początku byłam tym wszystkim strasznie podniecona, a teraz jestem wręcz przerażona... To nienormalne, ale jestem przerażona ludźmi.. Tym, że będzie ich tak mnóstwo, że będą się na mnie patrzeć, przedstawiać.. Jestem bardzo samotna i nawet nie mam z kim o tym pogadać... Jak próbowałam rozmawiać z mamą to stwierdziła, że mogłam nie decydować się na ten obóz. Myślałam, że ten obóz coś zmieni, poznam nowych ludzi, ale wydaję mi się, że będzie jeszcze gorzej.. Jestem inna niż moi rówieśnicy.. Nie potrafię zachowywać się tak, jak oni.. Nie wiem, czy ktokolwiek mnie zrozumie.. Czasami wydaje mi się, że nie pasuje do tego świata, sama nie wiem, co tutaj robię..
       Głosów : 23 + głosuj Kategoria : Uczucia
Napisany przez Kulka86 3310 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
nigdy tak nie myśl.zawsze tak jest ,że boisz się nowego miejsca itp. zobaczysz jak bd już na obozie wszystko sie zmieni.

Napisany przez AdamOsw 3310 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
jak tak mówi to musisz byc bardzo brzydka niebuj sie mozesz pgadac z wychowawcami za to im płacą :]

Napisany przez MaRszAL 3302 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Racja wychowawcy to jedyny sposób;p

Ale jak to nie wystarczy to mam w klasie takiego samego odmieńca jak ty xD

Napisz to podam ci na niego namiary;p

Napisany przez anonymous 3291 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Czesto jest tak, ze gdy czegoś się boimy bardzo sobie wyolbrzymiamy świat. Wydaje mi się, że teraz właśnie tak robisz. Nie ma w tym nic złego, każdy z nas czegoś się boi i czymś martwie. Większosc wyolbrzymiała różnae problemy. Na pewno poznasz innych ludzi, podobnych do siebie albo zupełnie różnych z którymi się dogadasz. Nigdy nie jest tak, że jesteśmy samotni i nie pasujemy do tego świata. każdy z nas to jakby element układanki:) Nie martw się:) Nie tak świat straszny, jak go malują.


Popularne Wiadomości


prev next

Top Narzekający

beeILoveYouchmura2marnotapogodynkabigosFineFernzyEtalier
dołącz do nas na twiterze