Zaloguj

Użytkownik:

Hasło:

Zapamiętaj

Miłości... Brak

Napisane przez kaala3612
Mam 17 lat i nie mogę znaleźć chłopaka. To przez to że jestem nieśmiała. ( kiedyś powiedziałam pewnemu chłopakowi że mi się podoba i naprawdę mnie skrzywdził rozpowiadając głupoty po znajomych, i wręcz wykrzyczał przy naszej paczce że jestem naiwna ) Nie wiem co zrobić. I jeszcze czasem jak się nie pilnuję to objawia się u mnie dysortografia. Naprawdę coś jest ze mną nie tak bo nikt po prostu nikt się nie "odzywa". Mam się zmienić na jakąś bardziej przebojową dziewczynę czy coś podobnego?
       Głosów : 11 + głosuj Kategoria : Uczucia
Napisany przez anonymous 3607 dni temu
Ocena: 1 | Oceń komentarz: vote unvote
Każdy ma wady... ja też nie mam i coz tego? Kiedyś się znajdzie a teraz zajmij się nauką.. ja też szukam ale bądźmy szczerzy: znajdziesz wreszcie tego co trzeba ale CIERPLIWOŚCI... sama najpierw byle co wybrałaś i po co się pytam?chcesz pżeżyć swoją wielką miłość? to daj jej być naturalną i zajmij się sobą :) i czekaj cierpliwie :))

----------------------------------

Pozdrawiam

Patryk - GG:10195735 ("Bądź pomocą w każdej chwili i żyj nadzieją że wielka miłość się spełni :)")

Napisany przez anonymous 3607 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Przepraszam za ortografię :) Miało być:

"Każdy ma wady... ja też je mam i co z tego? Kiedyś się znajdzie (ten jedyny) a teraz zajmij się nauką.. ja też szukam ale bądźmy szczerzy: znajdziesz wreszcie tego co trzeba ale CIERPLIWOŚCI... sama najpierw byle co wybrałaś i po co? chcesz przeżyć swoją wielką miłość? to daj jej być naturalną i zajmij się sobą :) i czekaj cierpliwie :))"

Napisany przez Oleandra 3607 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Też mam 17 lat i dokładnie te same problemy co ty:)) Stosuję podobną metodę jaką polecał Patryk czyli cierpliwość:)) Jestem romantyczką i wierze że ta prawdziwa miłość sama mnie znajdzie a chłopak którego pokocham zaakceptuje mnie taką jaka jestem:)) Masz pewnie wiele ukrytych talentów które można odkryć dopiero wówczas gdy się ciebie naprawdę pozna:))...

Napisany przez dark-girl 3607 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Nie przejmuj się byle kim. Życie nas uczy...i to często na bardzo bolesnych błędów. A z nieśmiałości się wyrasta z czasem i nie zmieniaj się na siłę.

Napisany przez anonymous 3508 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Ja też mam dzieczyny taki problem jak wy i nie wiem co robić moje kolezanki juz dawno maja chloapakow a ja nie..jakby tak jakis chłopak sie zgłosil nie obraziłabym sie:**

Hehe pozdrawiam:**

Napisany przez anonymous 3507 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Miłości nie ma co szukać na siłę, przychodzi w najmniej spodziewanym momencie. Jeżeli ma to będzie. A udawanie kogoś kim się nie jest to zły pomysł, bo jeśli zależy ci na prawdziwej miłości to chyba ważne jest żeby chłopak pokochał cie taką jaką jesteś a nie kogoś kogo udajesz. Powinien akceptować twoje wady. Wiadomo, że ideałów nie ma. Gdyby tak było to świat byłby nudny. Jak ktoś cię pokocha to nie będzie się dla niego liczyło czy jesteś gruba, czy wysoka, czy masz piegi czy nie. On będzie czuł się najlepiej przy tobie, a każda chwila bez ciebie będzie dla niego trabedią:P W miłości liczy się wspieranie siebie nawzajem, szczerość, szanowanie swoich poglądów. Jest jeszcze czas na miłość. !7 lat to nie aż tak wiele. Nie ma co sugerować się też koleżankami. Lepiej mieć kogoś kogo się kocha i kogoś kto kocha ciebie i szanuje niż byle kogo tylko po to by go mieć. To strata czasu. Warto czekać to się nie będzie żałowało.

Pozdrawiam:)


Popularne Wiadomości


prev next

Top Narzekający

beeILoveYouchmura2marnotapogodynkabigosFineFernzyEtalier
dołącz do nas na twiterze