Zaloguj

Użytkownik:

Hasło:

Zapamiętaj
Dlaczego facet nigdy nic nie rozumie, nie łączy w całość faktów, nic nie widzi, np. nie rozumie dlaczego jestem nie w humorze choć nawalił na całej lini? Czy wszystko musi być wypowiedziane żeby zrozumiał?? Niby tacy są inteligentni, zdobywcy nagród Nobla i innych, a jak przyjdzie co do czego to "dziecko we mgle " . Pod tym względem kobiety są niewiarygodnie wrażliwe , a nie "proste" jak f.....a faceta.
       Głosów : 60 + głosuj Kategoria : Uczucia
Napisany przez Julka 3805 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Radek, do której klasy chodzisz?

Napisany przez Julka 3805 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
chciała bym mieć chłopaka ale gdzie go znaleźć u mnie w klasie są tylko ci z marsa

Napisany przez misia2 3783 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Faceci już tacy są i dlatego to my rodzimy dzieci bo my jesteśmy silniejsze psychicznie oni by nie dali rady. Może być chłopak który ma szóstki jest najleprzy na roku a nawet dostać Nobla ale facet to facet i zawsze nim będzie. Chłopacy później dorastają ale nie wtym rzecz. Oni po prostu nie potrafią innaczej zawsze są dziećmi. Tak na prawdę chłopacy którzy nie zachowują się jak dzieci to zaledwie jedna tysieczna całego społeczeństwa. Więc nie martw się ale każda z nas tak ma. Ale jest pewien sposób na to żeby facet Cię słuchał i zaczął się interesować. Trzeba delikatnie oglądać się za innym kolesiem ale musisz być ostrożna i ne przesądzić. Wtedy facet bedzie czuł się zagrożony i będzie mniejdziecinny i zacznie rozumieć niektóre sprawy. Ale nie przesadź!!!

Napisany przez anonymous 3698 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
faceci to szuje , zboczeńcy , martwią sie tylko o swój tyłek , nie obchodzą ich uczucia innych, chcą sie tylko nachlać i wyruchać wszystko co sie rusza ... wiem bo sam nim jestem :P

Napisany przez mudi 3669 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Mężczyźni to zmora tego świata , większość z nich to szuje i nic nie warte szczury żerujacego na innych szlachetniejszych i dobrych osobach. Tp osoby bez serca zero empati współczucia za to cały wór egoizmu chamstwa i braku szacunku.

Nie wiele pozostało0 tych normalnych którzy są opoka dla kobiety którzy pomogą w zakupach czy sprzątaniu. Mało takich , którzy pracuja nie dla samej pracy ale pasji.

Dlaczego ta jest ? Nie wie i pewnie to jedno z najtrudniejszych pytań wielu dekad i wieków dlaczego aceci są z marsa a kobiety z wenus...

:/


Popularne Wiadomości


prev next

Top Narzekający

beeILoveYouchmura2marnotapogodynkabigosFineFernzyEtalier
dołącz do nas na twiterze