Zaloguj

Użytkownik:

Hasło:

Zapamiętaj

Jak zagadać?

Napisane przez xDee
Od razu mówię, że jestem dziewczyną. Nie wiem jak powiedzieć chłopakowi, że mi się podoba. Moja przyjaciółka raz mu to powiedziała, ale nic sobie z tego nie robił. Jest dla mnie kimś więcej niż kolegą. Ja dla niego raczej kumpelą z klasy, która da zadanie z historii. Boję się, że mnie wyśmieje. Nie wiem co o tym sądzić. Czasem myślę "Może jeszcze poczekam, aż będzie bardziej dojrzały", albo "Może kiedy indziej mu to powiem". Nie wiem nawet jakich słów użyć i czy to jest dobry czas. Pomóżcie. :/
       Głosów : 4 + głosuj Kategoria : Uczucia
Napisany przez klaudia1205 3423 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Powiedz temu który Ci się podoba że go lubisz lub poproś przyjaciółke która to powie za Ciebie!!!

Jak wyjdzie to gratuluje!!!

Napisany przez Clary__ 3422 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Słuchaj..

Ja zawszę mówię to co myślę jeżeli jest to stosowne do sprawy.. więc mówie ci żebyś wzięła sprawy w swoje ręce i przegnała strach, jeżeli tego nie zrobisz jak najszybciej to nici z tego co ty czujesz do niego..

nie wstydź się, świat należy do odważnych ;p

napewno ci się uda ;p

Napisany przez anonymous 3418 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Pogadaj z nim sam na sam bez nikogo .! ;D Jak jest fajny to będzie wyrozumiały i cię z rozumię! Nie bój się! ;) Powiedz mu to co myślisz ;))

Napisany przez BoyAnonim 3403 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
jak mu powiesz że ci się podoba, a on nic sobie z tego nie zrobi, to znaczy że jest idiotą. Każdy chłopak by się ucieszył z tego powodu i chciałby się od razu spotkać i porozmawiać. Powodzenia

pzdr. Rafal xd

Napisany przez anonymous 3296 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Hey podoba mi sie pewien chłopak nie znam go osobiście on mnie też ale bardzo mi się podoba niewiem co mam robić w tej sytuacji boje sie mu to powiedzieć lub napisać bo boje sie że mnie wyśmieje już koleżanka mu o mnie mówiła ale on nic.A cały czas gapi sie na mnie jak go gdzieś widze co mam robić?pomóżcie mi,Ewelina:)


Popularne Wiadomości


prev next

Top Narzekający

beeILoveYouchmura2marnotapogodynkabigosFineFernzyEtalier
dołącz do nas na twiterze