Zaloguj

Użytkownik:

Hasło:

Zapamiętaj

depresja

Napisane przez mop
Jestem samotna od urodzenia. Nie rozumie mnie zarówno rodzina jak i dalsze otoczenie. Nie potrafię się zbliżyć do nikogo. Plątam się pomiędzy niską a wysoką samooceną. Może czasem odczuwam pewne zadowolenie ze swojej odmienności - przyglądam się tym wszystkim konformistom, tej szarej masie i cięszę się, że do niej nie należę. Widzę te wytapetowane twarze młodych dziewczyn, które chcą tak bardzo być już dorosłe. Ja czuję się jak dzieciak. Tęsknię za tymi chwilami beztroski, które już minęły.
Brak mi towarzystwa. Nie potrafię się dogadać z tymi ludźmi. Za bardzo się od nich różnię, a ja nie chcę się zmieniać. Już w podstawówce powiedziano mi, że jestem dziwna, co gorsze - rodzony brat przyznał, że prawie mnie nie zna. Jestem melancholiczką, introwertyczą, nonkonformistką, jestem nieszczęśliwa. Chyba mam depresję.
       Głosów : 8 + głosuj Kategoria : Uczucia
Napisany przez RafauWitnica 3906 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Masz to co ja, ile masz lat? zapewne kolo 20.

Ja tez wracam do tamtych chwil beztroskich, ale nie mozna przy nich trwac wiecznie, co bylo nie wroci, zamiast rozmarzac pograzac sie trzeba swiat swoj zmienic, nie zapominaj o tym jaka jestes, ale daj troche dojsc do siebie innym, nawet jak nie masz ochoty gadac z nimi. Mnie doluja ludzie ktorzy gadaja o byle czym nie maja celu w zyciu i traca czas, lubie robic cos, stwarzać piekne chwile bawic sie przy tym i stwarzac spomnienia nie zapominajac o tym kim jestem w srodku, mamy podobne dusze.

Napisany przez Momo 3892 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Miałam bardzo podobnie między 15 a 20 rokiem życia. Nie martw się, Ty też za kilka lat będziesz odczuwać tą samą melancholię, strach, samotność i objawy depresji, ale już z innych powodów. Chyba nie powinnam się dziś brać za pocieszanie.

Napisany przez dark-girl 3650 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
masz rację, choć chwilami jest fajnie nie być w szarym tłumie, to samotność czasem staje się nie do zniesienia...

Napisany przez anonymous 3537 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Ja tęż tak mam mimo że jestem nieraz w tym tłumie to i tak czuję się samotna i do niczego nie potrzeba zastanawiam się po co to wszystko....i nie wiem ale muszę żyć dalej bo co innego mi zostało :(

Napisany przez sasetkaaa 3537 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
wiesz mam coś podobnego tylko może to nie jest to że ludzie do okoła są inni ,ja jestem inna to na pewno. ja mam wrażenie ze cały czas stoje w miejscu do 18 jakoś to było teraz nie wiem co jest .. tak sobie mnysle że za pare lat bedzie nadal to samo ... dołujące ale można z tym żyć i pomimo tego być optymistą .Bo co jeśli nie nadzieja trzyma nas przy zyciu ? ;)

Napisany przez dark-girl 3461 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
tez tak mam czasami. brałam deprim i troche mi pomogło. w ogóle sezon jesień-zima był najgorszy, teraz juz potrafie znaleźć drobne powody do radości...no i zima najbardziej sprzyja wspomnieniom. nie chcę rosnąć. ja się juz taka stara czuję. No a apropo Ciebie to pewnie będziesz miała lepsze chwile...a tak czy owak to nie będzie to trwało wiecznie-kiedyś umrzesz (to miało być pocieszenie;P)

Napisany przez anonymous 3384 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Taa ja wolę się nie faszerować lekami! A w ogóle czy wy myślicie że tylko starsi mają problemy?? Że my młodsi robimy z igły widły? "RafauWitnica" napisał że ta co napisała ma około 20lat! A nie pomyślał że może mieć np. tyle co ja 14! Ale nie nikt nam nie wierzy! Wszyscy z nas się wyśmiewają! To jest nie sprawiedliwe! Jedna dziewczyna napisała że się cieła ma 13 lat i wszyscy zaraz:"żal"! To niesprawiedliwe!!:(:(

Napisany przez kasienka23 3320 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Rozumiem Cie , jestem bardzo podobna... Tnę się również, moje życie to jedna wielka pomyłka. Radzę Ci wizytę u psychologa, mi to bynajmniej pomoga

Napisany przez fall_ang 2905 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Rozumiem Cię ... ja też czuję się inna , jakby nie był tutaj dla mnie miejsca .. ludzie są płytcy w większości , az nie da się ich słuchać naprawdę .. nie pokazuję przed nimi całej swojej osobowości ( nigdy ) bo nie zrozumieliby i tak już teraz nie rozumieją , żyję w innym świecie - świecie muzyki .. rozmyślań .. , nie pasuje do nich , cały czas zastanawiam się co zrobić ze swoim życiem , żeby żyć , a nie egzystowoać ,, bo to ciągłe cierpienie to masakra ;/


Popularne Wiadomości


prev next

Top Narzekający

beeILoveYouchmura2marnotapogodynkabigosFineFernzyEtalier
dołącz do nas na twiterze