Zaloguj

Użytkownik:

Hasło:

Zapamiętaj
Kiedyś myślałam że jest to miłość jak z bajki... kochałam go całym sercem nad życie ale po tym jak dowiedziałam się od jednej dziewczyny że ma inną załamałam się i bez namyślenia rzuciłam go... jednak to że ma inną okazało się nie prawdą a ja wyszłam na kretynkę ... on ma dziewczynę a ja zostałam sama na lodzie bez humoru... częściej z oczu popłyną łzy... patrzę się na nasze zdjęcie.. na jego zdjęcia ze łzami w oczach... co mi jest?? Koleżanki i koledzy próbują mnie pocieszać ale im nie wychodzi... nie wiem już sama co robić... mam 12 lat... całe życie przed sobą a nie chce już żyć...;/
       Głosów : 11 + głosuj Kategoria : Uczucia
Napisany przez anonymous 3542 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Hm. Dziecko. Przed Tobą jeszcze całe życie , jesteś młoda i ciesz się tą młodością. W życiu jeszcze nieraz spotkasz kogoś z kim będziesz chciała być. A następnym razem pamiętaj ,że zanim coś zrobisz bez zastanowienia to to sprawdź. ; ) Dziewczyny są strasznie zazdrosne , może to dlatego.?

Pozdrawiam.

Napisany przez CandyQueen 3541 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Niestety życie nie jest proste,ale skoro on znalazł już pocieszenie to nie daj mu takiej satysfakcji,że ty się poddałaś,że nie potrafisz bez niego żyć.Bądź dobrej myśli i pamiętaj,że znajdziesz jeszcze tego który cię pokocha.

Napisany przez Misterka 3540 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Przeplacz swoje, patrz na te zdjecia, a za pare miesiecy jak na nie spojrzysz zaczniesz sie z tego wszystkiego smiac...


Popularne Wiadomości


prev next

Top Narzekający

beeILoveYouchmura2marnotapogodynkabigosFineFernzyEtalier
dołącz do nas na twiterze